Loading...
+98 21 88203031

سوالات رایج

راهنمای استفاده

اگر سفارشاتی که ارسال می شود مطابق با درخواست مشتری نباشد یا یخ ها خرد و ناسالم باشند باید چه کار کرد؟

شما این موضوع را با «الو یخ» در میان می گذارید و پس از آن یخ هایی که برای شما ارسال شده مرجوع می شود و یخ هایی سالم و مطابق با درخواست شما در اختیارتان قرار می گیرد.

ارسال سفارشات از زمان ثبت سفارش تا تحویل به مشتری چه مقدار زمان می برد؟

اگر شما سفارشات خود را در ساعت اداری «الو یخ» (9 صبح تا 5 بعد از ظهر) ثبت کنید سفارشات شما تا دو ساعت پس از ثبت سفارش در اختیار شما قرار خواهد گرفت. در غیر این صورت سفارشات به روز بعد از سفارش موکول خواهد شد و در ساعت اداری روز بعد سفارش خود را تحویل خواهید گرفت.

محدوده پوشش منطقه ای «الو یخ» کجاست؟

در حال حاضر «الو یخ» امکان سفارشات به تمام مناطق تهران و همچنین شمشک، لواسانات و …) را دارد. در آینده نزدیک نیز شهرستان های دیگری به محدوده پوشش منطقه ای «الو یخ» اضافه خواهند شد.

اگر برای مراسم و یادبودها نیاز به یخ به میزان زیاد باشد، سفارشات شما چگونه ارسال خواهد شد؟

در این صورت اگر مشتری جای مناسبی برای نگهداری یخ داشته باشد، سفارش در پکیج مخصوص «الو یخ» ارسال خواهد شد. در غیر این صورت یخ ها در کلمن های اختصاصی «الو یخ» ارسال می شوند تا بتوان بهتر از آنها نگهداری کرد.

یخ هایی که «الو یخ» بسته بندی می کند تست شده و سالم است؟

«الو یخ» محصول نهایی خود را در آزمایشگاه های مجهز و رسمی تست کرده و از سلامت آنها اطمینان حاصل کرده و در این زمینه تاییدیه شرکت آب و فاضلاب تهران را نیز در اختیار دارد. همچنین یخ های «الو یخ» با تکنولوژی روز تولید می شود و کاملا بی بو و سالم هستند.

پرداخت هزینه سفارشات چگونه انجام می شود؟

 شما می توانید هزینه سفارشات خود را به دو صورت پرداخت در محل و به صورت آنلاین و در زمان سفارش پرداخت کنید.